Aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren 7 gün içerisinde iade edebilirsiniz.

* Ürününüzü teslim alırken paketin hasarlı olup olmadığına dikkat etmeniz ve eğer hasarlı ise teslim almamanız gerekmektedir.Hasar detayı belirtilir ve Tutanak ile kayıt altına alınarak ürün kargo firmasının teslim alınması sağlanmalıdır.

İade ürün ya da ürünlerinizi anlaşmalı olduğumuz YURTİÇİ KARGO ile kargo ücretini ödemek koşuluyla gönderebilirsiniz. (Farklı kargo firmalarından yapılan gönderilen ürünler kabul edilmemektedir.)

İadenizi gönderirken tarafınıza düzenlenmiş olan faturanın nüshaları ile birlikte  iade nedenini belirten başvuru dilekçeniz ile  / IBAN bilgilerinizi yazarak göndermeniz gerekmektedir.


385 SAYILI VERGİ USUL KANUNU GENEL TEBLİĞİ UYARINCA YENİ UYGULAMA!

Eğer vergi mükellefi değilseniz, almış olduğunuz ürünü iade ederken elinizde bulunan firmamıza ait faturada ilgili iade bölümündeki bilgileri eksiksiz olarak doldurduktan sonra imzalayarak ürün ile birlikte bize geri göndermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde iade işleminiz tamamlanmayacaktır. Genel iade şartları aşağıdaki  gibidir;

* Tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

İç giyim ürünlerinde ilgili kanun ve yönetmelik hükümleri gereği değişim ve iade yapılmamaktadır.
* İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir.
* İade etmek istediğiniz ürün/ürünlerin kargo ücreti  tarafınızdan karşılanmaktadır..

Satın almış olduğunuz ürün / ürünleri 7 gün içerisinde değiştirebilirsiniz. Ürün ya da ürünleriniz kullanılmamış, orijinal ambalajı bozulmamış ve zarar verilmemiş olması kaydıyla, gerekçe sormaksızın değiştirilir.

* Tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin değişimi kabul edilmemektedir.